#
zpětné volání

24 prosinec 2018Vánoční besídka VESSAN

Na vánoční besídce VESSAN jsme uzavřeli letošní úspěšný rok. Moc jsme si to užili, bylo příjemné si popovídat a oslavit Vánoce v kruhu přátelského kolektivu.
Aktuality
 • #
  16 duben 2020 Česká národní banka zmírnila limity pro nové hypotéky

  Celá ekonomika je zasažena pandemií koronaviru a nastavené úvěrové standardy jsou nyní nadměrně přísné, proto se ČNB rozhodla zmírnit limity pro úvěry a hypotéky. Limit výše hypotéky v poměru k hodnotě zastavované nemovitosti zvýšila ČNB na 90% z dřívějších 80%.

 • #
  16 duben 2020 Přes 100 tisíc lidí požádalo o odklad splátek

  Průzkum ukázal, že zhruba jen třetina Čechů s hypotékou nebo spotřebitelským úvěrem chce nyní požádat o odklad splátek. Vláda po dohodě s bankami schválila, že poskytovatelé úvěrů musí klientům na požádání umožnit odklad splátek hypoték a podnikatelských či spotřebitelských úvěrů na tři měsíce nebo na půl roku.

 • #
  16 duben 2020 Vláda schválila odklad splátek úvěrů a hypoték a návrh novely zákona o spotřebitelském úvěru

  Úvěry a hypotéky, které byly sjednané před 26. březnem 2020 se zastaví na tři až šest měsíců pod tou podmínkou, že dlužníci musejí nejdřív oznámit věřiteli, že mají o odložení zájem z důvodu ekonomických dopadů epidemie Covid-19.

 • #
  18 červen 2019 Slavnostní otevření Street Pho

  11. června bylo slavnostně otevřeno bistro Street Pho s vietnamskou kuchyní od našich nových nájemců.Milovníci vietnamské kuchyně mohli ochutnat tradiční polévku Pho, salát Bun Bo Nam Bo, Chiken Satay s rýží nebo například vepřový bůček na grilu Bun Cha.

 • #
  13 prosinec 2019 Oddělení správy VESSAN Holding dosáhlo rekordních výsledků

  Dle výsledků z roku 2018 dosáhlo oddělení správy naší společnosti objemů spravovaných nemovitostí ve výši 2 mld. Kč.Investoři, kteří nám předali do správy rezidenční a komerční nemovitosti, v loňském roce vydělali kolem 200 milionů českých korun.

 • Prodej
 • Pronájem
Search by ID
min max
Vyhledání