#
zpětné volání

24 prosinec 2018PF 2019

Děkujeme všem našim klientům a obchodním partnerům za přízeň a skvělou spolupráci v letošním roce a těšíme se na další společné zážitky v roce nadcházejícím. Přejeme Vám krásné prožití Vánočních svátků a hodně radosti, zdraví a elánu. S pozdravem, tým VESSAN Reality
Aktuality
 • #
  22 březen 2019 Oddělení správy VESSAN Holding dosáhlo rekordních výsledků

  Dle výsledků z roku 2018 dosáhlo oddělení správy naší společnosti objemů spravovaných nemovitostí ve výši 2 mld. Kč.Investoři, kteří nám předali do správy rezidenční a komerční nemovitosti, v loňském roce vydělali kolem 200 milionů českých korun.

 • #
  02 leden 2019 Trend růstu cen nájemního bydlení v roce 2018

  Během roku 2018 se průměrná cena nájmu v Praze zvýšila o něuvěřitelných 30 až 40%. Aktuální růst cen nájemního bydlení ovlivňují tři faktory: nedostatek bytů k pronájmu, pomalá výstavba nových bytů a poptávka po nových investičních bytech převažující nabídku.

 • #
  24 prosinec 2018 Vánoční besídka VESSAN

  Na vánoční besídce VESSAN jsme uzavřeli letošní úspěšný rok. Moc jsme si to užili, bylo příjemné si popovídat a oslavit Vánoce v kruhu přátelského kolektivu.

 • #
  21 září 2018 Narozeniny VESSAN Reality!

  Před pár dny se konala oslava 11.výročí na českém trhu naší realitní kanceláře v Praze, kterou jsme si naprosto užili. O zábavu bylo postaráno formou bowlingu, nechyběl ani bohatý raut a hezký narozeninový dort. Letošní rok byl pro nás nejvíc úspěšný, díky čemuž můžeme odstartovat nové projekty, které vám v nejbližší době rádi představíme.

 • Prodej
 • Pronájem
Search by ID
min max
Vyhledání