#
zpětné volání

22 březen 2019Oddělení správy VESSAN Holding dosáhlo rekordních výsledků

Dle výsledků z roku 2018 dosáhlo oddělení správy naší společnosti objemů spravovaných nemovitostí ve výši 2 mld. Kč.

Investoři, kteří nám předali do správy rezidenční a komerční nemovitosti, v loňském roce vydělali kolem 200 milionů českých korun.

Mezi naše nejvýznamnější nájemníky patří obchodní řetězce Lidl, Tesco a Island.

Aktuality
 • #
  18 červen 2019 Slavnostní otevření Street Pho

  11. června bylo slavnostně otevřeno bistro Street Pho s vietnamskou kuchyní od našich nových nájemců.Milovníci vietnamské kuchyně mohli ochutnat tradiční polévku Pho, salát Bun Bo Nam Bo, Chiken Satay s rýží nebo například vepřový bůček na grilu Bun Cha.

 • #
  02 leden 2019 Trend růstu cen nájemního bydlení v roce 2018

  Během roku 2018 se průměrná cena nájmu v Praze zvýšila o něuvěřitelných 30 až 40%. Aktuální růst cen nájemního bydlení ovlivňují tři faktory: nedostatek bytů k pronájmu, pomalá výstavba nových bytů a poptávka po nových investičních bytech převažující nabídku.

 • #
  24 prosinec 2018 PF 2019

  Děkujeme všem našim klientům a obchodním partnerům za přízeň a skvělou spolupráci v letošním roce a těšíme se na další společné zážitky v roce nadcházejícím. Přejeme Vám krásné prožití Vánočních svátků a hodně radosti, zdraví a elánu.

 • #
  24 prosinec 2018 Vánoční besídka VESSAN

  Na vánoční besídce VESSAN jsme uzavřeli letošní úspěšný rok. Moc jsme si to užili, bylo příjemné si popovídat a oslavit Vánoce v kruhu přátelského kolektivu.

 • Prodej
 • Pronájem
Search by ID
min max
Vyhledání