#
zpětné volání

18 červen 2019Slavnostní otevření Street Pho


11. června bylo slavnostně otevřeno bistro Street Pho s vietnamskou kuchyní od našich nových nájemců.
Milovníci vietnamské kuchyně mohli ochutnat tradiční polévku Pho, salát Bun Bo Nam Bo, Chiken Satay s rýží nebo například vepřový bůček na grilu Bun Cha. Hosté měli navíc možnost za dohledu profesionálních kuchařů připravit si tradiční vietnamské závitky.

Zahájení se zúčastnila řada znamých osobností, mezi něž patřili moderátorka a bloggerka Nikol Moravcová, moderátor Petr Vojnar, herec Václav Šanda, zpěvák Michael Foret, herečka a modelka Barbora Mottlová, Muž roku 2016 a trenér Josef Kůrka, zpěvák Radek Gipsy Banga, herečka Patricie Solaříková, Miss Earth 2016 Kristýna Kubíčková a mnozí další.

Restaurace se nachází ve vyhledávané pražské čtvrti Karlín v novostavbě Karolina Plazza na adrese Sokolovská 57/100 pouhých 200 metrů od metra Křižíkova.


Aktuality
 • #
  22 březen 2019 Oddělení správy VESSAN Holding dosáhlo rekordních výsledků

  Dle výsledků z roku 2018 dosáhlo oddělení správy naší společnosti objemů spravovaných nemovitostí ve výši 2 mld. Kč.Investoři, kteří nám předali do správy rezidenční a komerční nemovitosti, v loňském roce vydělali kolem 200 milionů českých korun.

 • #
  02 leden 2019 Trend růstu cen nájemního bydlení v roce 2018

  Během roku 2018 se průměrná cena nájmu v Praze zvýšila o něuvěřitelných 30 až 40%. Aktuální růst cen nájemního bydlení ovlivňují tři faktory: nedostatek bytů k pronájmu, pomalá výstavba nových bytů a poptávka po nových investičních bytech převažující nabídku.

 • #
  24 prosinec 2018 PF 2019

  Děkujeme všem našim klientům a obchodním partnerům za přízeň a skvělou spolupráci v letošním roce a těšíme se na další společné zážitky v roce nadcházejícím. Přejeme Vám krásné prožití Vánočních svátků a hodně radosti, zdraví a elánu.

 • #
  24 prosinec 2018 Vánoční besídka VESSAN

  Na vánoční besídce VESSAN jsme uzavřeli letošní úspěšný rok. Moc jsme si to užili, bylo příjemné si popovídat a oslavit Vánoce v kruhu přátelského kolektivu.

 • Prodej
 • Pronájem
Search by ID
min max
Vyhledání