#
zpětné volání
  • Typ Byt
  • Plocha63 м²
  4 940 000 Kč
  Odeslat poptávku
  • Lokalita Praha 9
  • Typ 2+kk
  • ID 550047
  • Parkovací místo Ano
  • Sklep Ano
  • Průkaz energetické náročnosti B

  Hypotéka je nejrychlejší cesta k Vašemu vytouženému bydlení

  Hypotéka od 2.5%
  Žádost o hypotéku

  Nový investiční byt 2+kk v Praze 9 – Letňanech

  Nabízíme k prodeji byt s dispozicí 2+kk v novém bytovém komplexu Rezidence Veselská III. v Praze 9 - Letňanech. 

  Rezidence Veselská III. je třetí etapou výstavby, která probíhá v ulici Beranových v Praze 9 - Letňanech.Obyvatelé Rezidence Veselská u projektu ocení blízkost přírody, skvělou dopravní dostupnost, občanskou vybavenost včetně vlastní mateřské školky.

  Bytová jednotka o rozloze 62,8 ms balkonem (9,6 m2) se nachází v 5. NP. Byt se skládá z obývacího pokoje + kuchyňského kouta (25,1 m2), ložnice (12,8 m2), koupelny (5,5 m2) a předsíně (12,2 m2). Vlastník bytu současně bude moct využít vlastní garážové stání a sklep. Jednotka samotná bude dokončena ve kvalitním standardu, který zahrnuje mimo jiné protipožární bezpečnostní vstupní dveře tř. 3, dřevěné interiérové dveře, keramické obklady a dlažbu, laminátové podlahy (dekor dub), sanitu značky JIKA, sprchový kout HUPPE, vanu RIHO a baterie Hansgrohe. 

  Pohodlné dopravní spojení na stanici metra na trase C – Letňany garantují autobusové zastávky Avia Letňany, Krausova a Staré Letňany, všechny ve vzdálenosti 5 minut pěšky. Motoristé rovněž ocení možnost snadného napojení na pražský okruh, jakož i snadné dopravní spojení s centrem města.

  Pokud jde o občanskou vybavenost, v okolí rezidence se nachází řada obchodů, služeb a restaurací a Obchodní centrum Letňany. Alternativou k poslednímu jmenovanému jsou nedaleký hypermarket Globus či supermarkety Lidl, Penny nebo Žabka.V okolí rezidence se nachází několik mateřských a základních škol, jakož i Střední škola mediální grafiky a tisku a česko-anglická mateřská a základní škola pro děti s kombinovaným postižením Smiling Crocodile. Zdravotní středisko a poliklinika jsou vzdáleny 5 minut chůze. Pro trávení volného času je možné využít nedaleké centrum Blue Orange Business Resort Prague nabízející služby z oblasti relaxace, wellness, fitness, gastronomie a zábavy; milovníky přírody potěší nově vybudovaný lesopark, cyklostezka a in-line stezka. 

  Termín dokončení rezidence je plánován na jaro 2020.

  Byt je ideální jak pro vlastní komfortní bydlení, tak i jako dobrá investiční příležitost.

  • Prodej
  • Pronájem
  Search by ID
  min max
  Vyhledání