#
zpětné volání
  • Typ Byt
  • Plocha187 м²
  Cena na vyžádání
  Odeslat poptávku
  • Lokalita Praha 6
  • Typ 4+kk
  • ID 550188
  • Parkovací místo Ano
  • Sklep Ano
  • Průkaz energetické náročnosti B

  Hypotéka je nejrychlejší cesta k Vašemu vytouženému bydlení

  Hypotéka od 2.5%
  Žádost o hypotéku

  Byt 4+kk s předzahrádkou v uzavřené rezidenci na Břevnově

  Nabízíme vám exkluzivně na prodej luxusní byt 4+kk, který je umístěn v areálu Residence LA CRONE v Praze 6 – Břevnově.

  Residence LA CRONE se nachází v těsné blízkosti parku Ladronka a nabízí rodinné bydlení v krásné lokalitě – Břevnově. Residence LA CRONE je uzavřený rezidenční areál s několika vilami, s rozsáhlou parkovou zahradou s relaxačními plochami, lavičkami, vzrostlými stromy a s cestičkami navzájem propojujícími jednotlivé domy.Areál disponuje 24hodinovou recepcí s ostrahou a fitness centrem.

  Luxusní byt 4+kk s celkovou plochou 186,6 m² se nachází v 1. NP, disponuje soukromou zahradou o výměře 400 m² s výhledem na Prahu a 2x garážovým stáním v 1. PP. Byt má 3 ložnice, 2 koupelny s WC, oddělenou toaletu, technickou místnost, 2 šatny, chodbu a vstupní halu. Byt je připraven s nadstandardní výbavou (bezpečnostní vstupní dveře značky Gerbrich, velká francouzská dřevěná okna s hlukovou a tepelnou izolací, stropy vysoké 2,75 m, inteligentní vytápění Danfoss, klimatizace LG a podlahové topení) ve stavu shell & core, což znamená, že je bez vnitřních dispozic a rozvodů, bez povrchových úprav a podlahové skladby.Majitel si pak bydlení může na základě svých konkrétních přání a potřeb dotvořit. Obyvatelé rezidence také mohou využít velkou úschovnu k uskladnění např. zahradnického nářadí nebo kol. Energetická třída náročnosti budovy je B – velmi úsporná.

  Rezidence nabízí vynikající dostupnost městské dopravy, autobusovou zastávku linky 191 a noční 910 najdete přímo před recepcí rezidence, tramvajová zastávka linek 22, 25 a noční 97 se nachází 10 minut pěšky od rezidence. K metru A Petřiny se MHD dostanete do 10 minut a do centra města se dopravíte do 15 minut autem. Letiště je vzdálené do 20 minut jízdy autem. 

  V pěší dostupnosti se nachází soukromá mateřská škola, státní i soukromá základní škola, lékárna, dětské hřiště a také mnoho restaurací a kaváren. Do 10 minut jízdy autem se dostanete do Fakultní nemocnice v Motole a Nemocnice Na Homolce, Billa obchod je vzdálen 4 minuty jízdy autem, v blízkém okolí je také večerka a potraviny. Příznivci sportu to mají jen pár kroků do parku Ladronka, k in-line dráze Ladronka a discgolfovému hřišti. V okolí najdete rovněž tenisové kurty, Strahovský stadion, stadion Přátelství či fotbalový stadion.  • Prodej
  • Pronájem
  Search by ID
  min max
  Vyhledání