#
zpětné volání
  • Typ Rodinný dům
  • Plocha755 м²
  49 900 000 Kč
  Odeslat poptávku
  • Lokalita Průhonice
  • Typ Vila
  • ID 544160

  Hypotéka je nejrychlejší cesta k Vašemu vytouženému bydlení

  Hypotéka od 2.5%
  Žádost o hypotéku

  Luxusní vila s výhledem na Průhonický zámek.

  Ojedinělá luxusní vila pro opravdu náročné, jen pár minut chůzi do Průhonického parku, s výhledem na Průhonický zámek.

  Tento výjimečný rezidenční statek se nachází v slepé ulici s vjezdem jen pro rezidenty, který nabídne naprostý klid a bezpečnost pro nové majitele. Celková plocha domu je honosných 755,2 m2, zastavěná plocha 400,8 m2 na pozemku o velikosti 2300 m2, se vzrostlými ovocnými a okrasnými dřevinami. Ve dvoře je besídka a zahradní domek, je zde místo pro výstavbu venkovního bazénu. Vila je třípodlažní a byla postavena v roce 2008, s důrazem na kvalitu materialů a provedení. Při stavbě domu byly použité porotermické cihly s tepelnou izolací.

  Dům je zabezpečen bezpečnostním a protipožárním systémem, systémem zachytávání a sběru dešťové vody. Nabízí centrální kanalizaci, topení a ohřev vody lokálním plynovým kotlem a bojler na 150 litrů vody, v prvním patře podlahové topení. V suterénu naleznete prádelnu, fitness se sportovními simulátory, infra saunu, finskou saunu, bazén a velkou společenskou místnost v moderním stylu pro relaxaci.

  V přízemí – kompletně vybavená kuchyň s elektrospotřebiči Miele, kuchyň je spojena s jídelnou, dále prostorný a světlý obývací pokoj s přístupem na terasu, domácí kancelář s koupelnou, WC zvlášť.

  Ve druhém patře jsou 3 ložnice, jedna z nich má balkon, 2 koupelny a 2 šatny.

  Z domu je vstup do garáže pro dvě auta.

  Dům je vybaven kvalitním nábytkem, který případně může být prodán novému vlastníkovi.

  Do centra Prahy autem po dálnici - 15 minut. Okolí poskytuje rozvinutou infrastrukturu - 15 restaurací, obchodní zóna Čestlice s mnoha obchody. Mezinárodní (anglická, kanadská) a české školky a školy. Aqua park, bazén, fitness centrum, tenisové kurty a fotbalové hřiště poskytují široké možnosti využiti volného času v tomto předměstí nejbližším k Praze.

  • Prodej
  • Pronájem
  Search by ID
  min max
  Vyhledání