#
zpětné volání
  • Typ Rodinný dům
  • Plocha184 м²
  15 950 000 Kč
  Odeslat poptávku
  • Lokalita Praha 5
  • Typ Rodinný
  • ID 545204
  • Průkaz energetické náročnosti B

  Hypotéka je nejrychlejší cesta k Vašemu vytouženému bydlení

  Hypotéka od 2.5%
  Žádost o hypotéku

  Rodinný dům 4+kk v jedinečném vilovém projektu

  Nabízíme k prodeji rodinný dům s dispozicí 4+kk, který je umístěn v rezidenčním projektu Vily Chuchle v Praze 5 - Velké Chuchli.

  Obytný komplex se nacházív ulicích Kopalova, Ceplechova, Adlerova a Bochníčkova, kde stojí více než tři desítky moderních vil o užitné ploše 184 až 346 m2. Hlavním cílem projektu je poskytnout kvalitní, moderní a útulné bydlení v unikátním prostředí, těsně spjatém s přírodou. Architektura a urbanismus území plně využívají potenciálu lokality, zejména velmi atraktivních výhledů na zástavbu Prahy a zelené svahy Chuchelského háje. 

  Patrový dům s celkovou plochou 184 m2a pozemkem o výměře 433 m2disponujeterasou, zahradou, 1 garážovým stáním a dalším venkovním parkovacím místem. Pozemek je ohraničený pletivovým plotem, který směrem do ulice lemují habrové keře. Ve vile je použit vysoký standard vybavení –dřevohliníková okna s trojskly, příprava pro venkovní elektricky ovládané žaluzie, videotelefon, stropy výšky 2,7–2,9 a dveřní otvory pro dveře výšky 2,2 m.

  Lokalita disponuje veškerou občanskou vybaveností, nachází se zde řada obchodů, mateřská a základní škola, pošta, knihovna, ordinace obvodního lékaře i veterinární ambulance a další. 

  K výhodám místa patří i dobré dopravní spojení – lokalita je vzdálená cca 15 minut autem nebo autobusem od stanice metra Smíchovské nádraží. Motoristé mohou využít pro cestu do centra Strakonickou ulici, a potřebují-li se dostat na Letiště Václava Havla nebo naopak směrem na D1, mohou se během pár minut napojit na pražský okruh.

  Velká Chuchle nabízí dostatek volnočasových aktivit, např. sledování dostihových závodů, procházky v Chuchelském háji nebo návštěvu kostela sv. Jana Nepomuckéhotamní malé ZOO a mnoho dalšího.
  • Prodej
  • Pronájem
  Search by ID
  min max
  Vyhledání