#
zpětné volání
  • Typ Pozemek
  • Plocha1389 м²
  4 063 000 Kč
  Odeslat poptávku
  • Lokalita Beroun
  • Typ Pozemek
  • ID 537400

  Hypotéka je nejrychlejší cesta k Vašemu vytouženému bydlení

  Hypotéka od 2.5%
  Žádost o hypotéku

  Volné pozemky kousek od Prahy, 801-1800 m2, Vysoký Újezd

  Nabízíme vám kompletně zasíťované pozemky v obci Vysoký Újezd, 15 minut od stanice metra Zličín. Pozemky jsou připraveny ke stavbě. 

  Nabízené stavební pozemky jsou připraveny pro realizaci vašeho snu postavit si vlastní rodinný dům či vilku.V oblasti máte možnost vybírat z atraktivních lokalit, které jsou umístěny buď v centru obce nebo v přímo v okolí luxusního golfového resortu Albatross či v dalších zajímavých soukromých lokalitách. Jednotlivépozemky jsou propojeny asfaltovými přístupovými cestami s chodníky. Ceny stavebních pozemků se samozřejmě liší, a to úměrně velikosti pozemku a jeho prostředí. 

  Místo se pyšní skvělou dopravní dostupností, pár kroků od pozemků je autobusová zastávka, z níž se dostanete autobusem na metro Zličín. Vysoký Újezd se nachází 10 kilometrů od hranic Prahy a 6 kilometrů od Rudné, autem se tam z Prahy dostanete za 15 minut.

  V obci se nachází i veškerá občanská vybavenost, např. mateřská školka, škola, obchody a také pošta či lékárna. Lokalita vám nabízí dostatek volnočasového vyžití, sportovat můžete v místním sportovním areálu, kde se také nachází upravené cyklostezky, či na golfovém hřišti. Místo je skvělé pro relaxování, odpočívat můžete v parku –posedět si na lavičce a vaše děti si zde mohou hrát na dětském hřišti, nebo v místním hotelu s wellness relaxačním centrem. Pokud jste vyznavačem cyklistiky, můžete si zajet na nedaleký Karlštejn nebo k lomům Malá či Velká Amerika. 

  • Prodej
  • Pronájem
  Search by ID
  min max
  Vyhledání